logo EVAGLASS
O NÁS GALÉRIA INŠPIRUJTE SA   CENNÍK KONTAKT

Jedným z najpopulárnejších miest, kde sa dekoračné sklá Homeglass často využívajú, sú kuchynské zásteny. Je to totiž veľmi moderné, elegantné a dizajnovo zaujímavé riešenie tejto súčasti kuchynskej linky. Zásteny sú často opomínané a neprikladá sa im dostatočný význam pri vytváraní dizajnu kuchyne, no ich správny výber môže byť práve tým, čo tej vašej dodá úplne nový rozmer. Jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere zariadenia kuchyne je i jednoduchá údržba a naše sklené kuchynské zásteny toto kritérium spĺňajú dokonale. Mnoho ľudí rado varí, no upratovanie po varení už baví málokoho. Každé odbremenenie od tejto aktivity je teda vítané a ušetrí vám čas, ktorý môžete namiesto čistenia kuchyne stráviť podľa svojich predstáv.


Každá žena určite ocení, keď jej kuchyňa bude vyzerať originálne a stane sa reprezentatívnym miestom pre rodinné stretnutia či prijímanie návštev.

Čo je HOMEGLASS?

Homeglass je označenie pre interiérové a exteriérové sklenené produkty spoločnosti Evaglass. Farebné sklenené  zásteny do kuchynských liniek, sprchové kúty, paragóny, sklenené obrazy, jedinečné konferenčné stolíky, predeľovacie steny v open-space kanceláriách, štýlové sklené dvere, barové pulty, moderné balkónové sklá, markízy,  informačné tabule, spestrujúce sklenené prvky na hotelových recepciách, jednoducho všetko, čo sa dá vyrobiť zo skla.
Dizajn, Jedinečnosť, Trvanlivosť, Odolnosť

Bežné domácnosti, ktoré si chcú štýlovým a originálnym spôsobom skrášliť svoje bývanie. Firmy, ktoré pochopili, že vizuálne príťažlivé pracovné prostredie má pozitívny vplyv na výkon ich zamestnancov. Reštaurácie, kaviarne, čajovne, puby a krčmy, ktoré si uvedomili, že dnešný zákazník hľadá okrem kvalitného jedla, kávy, drinku, piva či čaju  aj príjemné a oku lahodiace prostredie, reprezentujúce nie len podnik ale aj samotného zákazníka. Architekti a dizajnérske štúdia zaujímajúce sa o kvalitný produkt, nie lacné, nekvalitné čínske komponenty. Každý, kto sa snaží o originálne a esteticky mimoriadne príťažlivé prevedenie interiéru a exteriéru.

 

Domácnosti, Firmy, Reštaurácie, Architekti

HG nie je náchylný na rozbitie, nepraská. HG nereaguje so silikónovými lepidlami. HG má odolnosť voči vysokej teplote. HG odoláva UV žiareniu a farba nebledne. HG disponuje nadštandardnou sýtosťou farieb.

 

Nerozbitnosť, UV a tepelná odolnosť, Špičková kvalita obrazu

Existuje široká škála výrobkov, v ktorých sa Homeglass sklá využívajú, medzi tie najobľúbenejšie patria napríklad sklenené dvere, ktoré dokážu skvele oživiť či už vašu domácnosť alebo firmu, dodať jej moderný a dynamický vzhľad a vytvoriť ešte príjemnejšie prostredie pre život a prácu. Ďalšími možnosťami využitia môžu byť napríklad predeľovacie steny, rolldory, sprchové kúty či obrazy.

 

© 2013-2014 Copyright EVAGLASS Created by weweDesign